Бібліотека

«Бібліотека – це скарбниці усіх багатств людської душі».
Лейбніц

«Книги – кораблі думки, що подорожують на хвилях часу і бережливо доносять свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління».
Ф.Бекон

Бібліотека творів і виступів С. Д. Максименка

Звичайно, тут представлена лише незначна частина всіх творів Сергія Дмитровича Максименка, але, сподіваємось, навіть ця частина дасть змогу читачу зрозуміти оригінальність, доступність, глибину та аргументованість наукового підходу, представленого в творчості автора. В подальшому ми плануємо поповнювати електронну бібліотеку сайту.

* * * * *

Участь у наукових конференціях і конгресах

Виступ С.Д. Максименка "Проблеми і перспективи розвитку психологічної науки в Україні" з коментарем до II Всеукраїнського психологічного конгресу, присвяченому 110 річниці від дня народження Г.С. Костюка, 19-20 квітня 2010 року (Національна академія педагогічних наук України, Інститут психології ім. Г.С. Костюка, Товариство психологів України, Центр практичної філософії)

"Учасникам та організаторам II Всеукраїнського конгресу психологів від Прем'єр-міністра України Миколи Азарова" (19-20 квітня 2010 року)

Презентуємо деякі наукові конференції за 2009 рік, в яких приймав участь С.Д. Максименко, або які проходили за його сприянням

Презентуємо також деякі наукові конференції за останні роки, в яких приймав участь С.Д. Максименко, або які проходили за його сприянням

* * * * *

Бажаєте дізнатися ще про творчість С. Д. Максименка? Це можна зробити на форумі

Т. М. Титаренко - "О личности - с любовью. Размышления по поводу книги С.Д. Максименко «Генезис существования личности - К., 2006»" (формат документу: doc, відсканована з оригіналу версія)

* * * * *

Інше

Актуальні проблеми психологічного забезпечення життєдіяльності військ (сил) в сучасних умовах: Програма II Всеукраїнської науково-практичної конференції (Київ – 2009)

Українська